Advanced Custom Fields PRO - en to bg_BG translation catalogue (166 entries)

en: Block type name is required.
bg_BG: Името за типа блок е задължително.

note: translators: The name of the block type
en: Block type "%s" is already registered.
bg_BG: Типа блок "%s" е вече регистриран.

en: Switch to Edit
bg_BG: Отидете на Редакция

en: Switch to Preview
bg_BG: Отидете на Преглед

en: Change content alignment
bg_BG: Промяна подравняването на съдържанието.

note: translators: %s: Block type title
en: %s settings
bg_BG: %s настройки

en: This block contains no editable fields.
bg_BG: Този блок не съдържа полета, които могат да се променят.

note: translators: %s: an admin URL to the field group edit screen
en: Assign a <a href="%s" target="_blank">field group</a> to add fields to this block.
bg_BG: Задайте <a href="%s" target="_blank">група от полета</a> за да добавите полета към този блок.

en: Options
bg_BG: Опции

en: Update
bg_BG: Обновяване

en: Options Updated
bg_BG: Опциите бяха актуализирани

en: To enable updates, please enter your license key on the <a href="%1$s">Updates</a> page. If you don't have a licence key, please see <a href="%2$s" target="_blank">details & pricing</a>.
bg_BG: За да включите обновяванията, моля въведете вашия ключ за лиценз на страницата за <a href="%s">Актуализации</a>. Ако нямате ключ за лиценз, моля посетете <a href="%s">детайли и цени</a>

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when deactivating your old licence
bg_BG: <b>Грешка при активацията на ACF</b>. Вашият ключ е променен, но има грешка при деактивирането на вашия стар лиценз.

en: <b>ACF Activation Error</b>. Your defined license key has changed, but an error occurred when connecting to activation server
bg_BG: <b>Грешка при активацията на ACF</b>. Вашият ключ е променен, но има грешка при свързването със сървъра.

en: <b>ACF Activation Error</b>
bg_BG: <b>Грешка при активацията на ACF</b>

en: <b>ACF Activation Error</b>. An error occurred when connecting to activation server
bg_BG: <b>Грешка при активацията на ACF</b>. Грешка при свързането със сървъра

en: Check Again
bg_BG: Проверка

en: <b>ACF Activation Error</b>. Could not connect to activation server
bg_BG: <b>Грешка при активацията на ACF</b>. Не може да се свърже със сървъра

en: Publish
bg_BG: Публикуване

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
bg_BG: Няма намерени групи полета за тази страница с опции. <a href="%s">Създаване на група полета</a>

en: Edit field group
bg_BG: Редактиране на група полета

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
bg_BG: <b>Грешка</b>. Неуспешно свързване със сървъра

en: Updates
bg_BG: Актуализации

en: <b>Error</b>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
bg_BG: <b>Грешка</b>. Не може да се удостовери ъпдейт пакета. Моля проверете отново или активирайте наново вашия ACF PRO лиценз.

en: <b>Error</b>. Your license for this site has expired or been deactivated. Please reactivate your ACF PRO license.
bg_BG: <b>Грешка</b>. Вашият лиценз за този сайт е изтекъл или е бил деактивиран. Моля активирайте наново вашият ACF PRO лиценз.

[ctx: noun]
en: Clone
bg_BG: Клонирай

en: Allows you to select and display existing fields. It does not duplicate any fields in the database, but loads and displays the selected fields at run-time. The Clone field can either replace itself with the selected fields or display the selected fields as a group of subfields.
bg_BG: Позволява ви да избирате и показвате съществуващи полета. Не дублира полета в базата с данни, но зарежда и показва избраните полета по време на изпълнение. "Клонирай" полето може да замени себе си със избраните полета или да покаже избраните полета като група от подполета.

en: Fields
bg_BG: Полета

en: Select one or more fields you wish to clone
bg_BG: Изберете едно или повече полета, които искате да клонирате

en: Display
bg_BG: Покажи

en: Specify the style used to render the clone field
bg_BG: Посочете стила, който да се използва при показването на клонираното поле

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
bg_BG: Група (показва избраните полета в група в това поле)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
bg_BG: Безпроблемно (заменя това поле с избраните полета)

en: Layout
bg_BG: Шаблон

en: Specify the style used to render the selected fields
bg_BG: Посочете стила, който да се използва при показването на клонираните полета

en: Block
bg_BG: Блок

en: Table
bg_BG: Таблица

en: Row
bg_BG: Ред

en: Labels will be displayed as %s
bg_BG: Етикетите ще бъдат показани като %s

en: Prefix Field Labels
bg_BG: Добавете в началото етикет на полето

en: Values will be saved as %s
bg_BG: Стойностите ще бъдат запазени като %s

en: Prefix Field Names
bg_BG: Добавете в началото име на полето

en: Unknown field
bg_BG: Непознато поле

en: (no title)
bg_BG: (без заглавие)

en: Unknown field group
bg_BG: Непозната групата полета

en: All fields from %s field group
bg_BG: Всички полета от %s група

en: Flexible Content
bg_BG: Гъвкаво съдържание

en: Allows you to define, create and manage content with total control by creating layouts that contain subfields that content editors can choose from.
bg_BG: Позволява ви да дефинирате, създавате и управлявате съдържание като създавате шаблони, които съдържат допълнителни подполета, от които редакторите на съдържанието могат да избират.

en: We do not recommend using this field in ACF Blocks.
bg_BG: Ние не препоръчваме използването на това поле в ACF Blocks.

en: Add Row
bg_BG: Добавяне на ред

en: layout | layouts
bg_BG[0]: шаблон
bg_BG[1]: шаблони

en: layouts
bg_BG: шаблони

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
bg_BG: Това поле изисква поне {min} {label} {identifier}

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
bg_BG: Това поле има лимит от {max} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
bg_BG: {available} {label} {identifier} налични  (максимум  {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
bg_BG: {required} {label} {identifier} задължителни (минимум {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
bg_BG: Полето за гъвкаво съдържание изисква поне 1 шаблон полета

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
bg_BG: Натиснете бутона "%s" за да започнете да създавате вашия шаблон

en: Drag to reorder
bg_BG: Плъзнете, за да пренаредите

en: Add layout
bg_BG: Създаване на шаблон

en: Duplicate layout
bg_BG: Дублиране на шаблон

en: Remove layout
bg_BG: Премахване на шаблон

en: Click to toggle
bg_BG: Кликнете за да превключите

en: Delete Layout
bg_BG: Изтриване на шаблон

en: Duplicate Layout
bg_BG: Дублиране на шаблон

en: Add New Layout
bg_BG: Добавяне на нов шаблон

en: Add Layout
bg_BG: Създаване на шаблон

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Name
bg_BG: Име

en: Min
bg_BG: Минимум

en: Max
bg_BG: Максимум

en: Minimum Layouts
bg_BG: Минимален брой шаблони

en: Maximum Layouts
bg_BG: Максимален брой шаблони

en: Button Label
bg_BG: Етикет на бутона

en: %s must be of type array or null.
bg_BG: %s трябва да бъдат от тип array или null.

en: %1$s must contain at least %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at least %2$s %3$s layouts.
bg_BG[0]: %1$s трябва да съдържа не повече от %2$s %3$s шаблон.

en: %1$s must contain at most %2$s %3$s layout. | %1$s must contain at most %2$s %3$s layouts.
bg_BG[0]: %1$s трябва да съдържа не повече от %2$s %3$s шаблона.
bg_BG[1]: %1$s трябва да съдържа не повече от %2$s %3$s шаблонa.

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: An interactive interface for managing a collection of attachments, such as images.
bg_BG: Интерактивен интерфейс за управление на колекция от прикачени файлове, като изображения.

en: Add Image to Gallery
bg_BG: Добавяне на изображение към галерия

en: Maximum selection reached
bg_BG: Максималния брой избори бе достигнат

en: Length
bg_BG: Размер

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Caption
bg_BG: Описание

en: Alt Text
bg_BG: Допълнителен Текст

en: Description
bg_BG: Описание

en: Add to gallery
bg_BG: Добавяне към галерия

en: Bulk actions
bg_BG: Групови действия

en: Sort by date uploaded
bg_BG: Сортиране по дата на качване

en: Sort by date modified
bg_BG: Сортиране по дата на последна промяна

en: Sort by title
bg_BG: Сортиране по заглавие

en: Reverse current order
bg_BG: Обръщане на текущия ред

en: Close
bg_BG: Затваряне

en: Return Format
bg_BG: Формат на върнатите данни

en: Image Array
bg_BG: Масив от изображения

en: Image URL
bg_BG: URL на изображението

en: Image ID
bg_BG: ID на изображението

en: Library
bg_BG: Библиотека

en: Limit the media library choice
bg_BG: Ограничаване на избора на файлове

en: All
bg_BG: Всички

en: Uploaded to post
bg_BG: Прикачени към публикация

en: Minimum Selection
bg_BG: Минимална селекция

en: Maximum Selection
bg_BG: Максимална селекция

en: Minimum
bg_BG: Минимум

en: Restrict which images can be uploaded
bg_BG: Ограничаване какви изображения могат да бъдат качени

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Height
bg_BG: Височина

en: File size
bg_BG: Размер на файла

en: Maximum
bg_BG: Максимум

en: Allowed file types
bg_BG: Позволени файлови типове

en: Comma separated list. Leave blank for all types
bg_BG: Списък, разделен със запетаи. Оставете празно за всички типове

en: Insert
bg_BG: Вмъкнете

en: Specify where new attachments are added
bg_BG: Посочете къде да се добавят прикачените файлове

en: Append to the end
bg_BG: Добави в края

en: Prepend to the beginning
bg_BG: Добави в началото

en: Preview Size
bg_BG: Размер на визуализация

en: %1$s requires at least %2$s selection | %1$s requires at least %2$s selections
bg_BG[0]: %s изисква поне %s избор
bg_BG[1]: %s изисква поне %s избора

en: Repeater
bg_BG: Повторител

en: Minimum rows not reached ({min} rows)
bg_BG: Минималния брой редове не е достигнат ({min} реда)

en: Maximum rows reached ({max} rows)
bg_BG: Максималния брой редове бе достигнат ({max} реда)

en: Error loading page
bg_BG: Грешка при зареждането на страницата

en: Order will be assigned upon save
bg_BG: Реда на подреждане ще бъде създаден при запазване.

en: Sub Fields
bg_BG: Вложени полета

en: Pagination
bg_BG: Страници

en: Useful for fields with a large number of rows.
bg_BG: Полезно за полета с голям брой редове.

en: Rows Per Page
bg_BG: Редове На Страница

en: Set the number of rows to be displayed on a page.
bg_BG: Задайте номер редове, които да се показват на страница

en: Minimum Rows
bg_BG: Минимален брой редове

en: Maximum Rows
bg_BG: Максимален брой редове

en: Collapsed
bg_BG: Свит

en: Select a sub field to show when row is collapsed
bg_BG: Изберете вложено поле, което да се показва когато реда е свит

en: Invalid field key or name.
bg_BG: Невалиден ключ или име.

en: There was an error retrieving the field.
bg_BG: Има грешка при взимането на полето.

en: Click to reorder
bg_BG: Плъзнете за да пренаредите

en: Add row
bg_BG: Добавяне на ред

en: Duplicate row
bg_BG: Дублиране на ред

en: Remove row
bg_BG: Премахване на ред

en: Current Page
bg_BG: Текуща страница

en: First Page
bg_BG: Първа страница

en: Previous Page
bg_BG: Предишна страница

[ctx: paging]
note: translators: 1: Current page, 2: Total pages.
en: %1$s of %2$s
bg_BG: %1$s от %2$s

en: Next Page
bg_BG: Следваща страница

en: Last Page
bg_BG: Последна страница

en: No block types exist
bg_BG: Не съществуват блокове от този тип

en: Options Page
bg_BG: Страница с опции

en: No options pages exist
bg_BG: Няма създадени страници с опции

en: Deactivate License
bg_BG: Деактивиране на лиценз

en: Activate License
bg_BG: Активиране на лиценз

en: License Information
bg_BG: Информация за лиценза

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
bg_BG: За да включите обновяванията, моля въведете вашия ключ за лиценз долу. Ако нямате ключ за лиценз, моля посетете <a href="%s" target="_blank">детайли и цени</a>

en: License Key
bg_BG: Лицензионен ключ

en: Your license key is defined in wp-config.php.
bg_BG: Вашият ключ за лиценза е дефиниран в wp-config.php.

en: Retry Activation
bg_BG: Активация наново

en: Update Information
bg_BG: Информация за обновяването

en: Current Version
bg_BG: Текуща версия

en: Latest Version
bg_BG: Последна версия

en: Update Available
bg_BG: Налице е обновяване

en: No
bg_BG: Не

en: Yes
bg_BG: Да

en: Upgrade Notice
bg_BG: Забележки за обновяването

en: Check For Updates
bg_BG: Проверка за обновявания.

en: Enter your license key to unlock updates
bg_BG: Моля въведете вашия ключ за лиценза за да отключите обновяванията

en: Update Plugin
bg_BG: Обновяване

en: Please reactivate your license to unlock updates
bg_BG: Моля активирайте наново вашия лиценз за да отключите обновяванията
