Advanced Custom Fields PRO - en to ca translation catalogue (119 entries)

en: Switch to Edit
ca: Canvia a edició

en: Switch to Preview
ca: Canvia a previsualització

en: Options
ca: Opcions

en: Update
ca: Actualitza

en: Options Updated
ca: S’han actualitzat les opcions

en: Check Again
ca: Torneu-ho a comprovar

en: Publish
ca: Publica

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
ca: No s’han trobat grups de camps personalitzats per a aquesta pàgina d’opcions. <a href="%s">Creeu un grup de camps nou</a>

en: Edit field group
ca: Edita el grup de camps

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
ca: <b>Error</b>. No s’ha pogut connectar al servidor d’actualitzacions

en: Updates
ca: Actualitzacions

en: <b>Error</b>. Could not authenticate update package. Please check again or deactivate and reactivate your ACF PRO license.
ca: <b>Error</b>. No s’ha pogut verificar el paquet d’actualització. Torneu-ho a intentar o desactiveu i torneu a activar la vostra llicència de l’ACF PRO.

[ctx: noun]
en: Clone
ca: Clon

en: Fields
ca: Camps

en: Select one or more fields you wish to clone
ca: Escolliu un o més camps a clonar

en: Display
ca: Mostra

en: Specify the style used to render the clone field
ca: Indiqueu l’estil que s’usarà per a mostrar el camp clonat

en: Group (displays selected fields in a group within this field)
ca: Grup (mostra els camps escollits en un grup dins d’aquest camp)

en: Seamless (replaces this field with selected fields)
ca: Fluid (reemplaça aquest camp amb els camps escollits)

en: Layout
ca: Disposició

en: Specify the style used to render the selected fields
ca: Especifiqueu l’estil usat per a mostrar els camps escollits

en: Block
ca: Bloc

en: Table
ca: Taula

en: Row
ca: Fila

en: Labels will be displayed as %s
ca: Les etiquetes es mostraran com a %s

en: Prefix Field Labels
ca: Prefixa les etiquetes dels camps

en: Values will be saved as %s
ca: Els valors es desaran com a %s

en: Prefix Field Names
ca: Prefixa els noms dels camps

en: Unknown field
ca: Camp desconegut

en: (no title)
ca: (sense títol)

en: Unknown field group
ca: Grup de camps desconegut

en: All fields from %s field group
ca: Tots els camps del grup de camps %s

en: Flexible Content
ca: Contingut flexible

en: Add Row
ca: Afegeix una fila

en: layout | layouts
ca[0]: disposició
ca[1]: disposicions

en: layouts
ca: disposicions

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
ca: Aquest camp requereix almenys {min} {label} de {identifier}

en: This field has a limit of {max} {label} {identifier}
ca: Aquest camp té un límit de {max} {label} de {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
ca: {available} {label} de {identifier} disponible (màx {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
ca: {required} {label} de {identifier} necessari (mín {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
ca: El contingut flexible necessita almenys una disposició

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
ca: Feu clic al botó “%s” de sota per a començar a crear el vostre disseny

en: Drag to reorder
ca: Arrossegueu per a reordenar

en: Add layout
ca: Afegeix una disposició

en: Remove layout
ca: Esborra la disposició

en: Click to toggle
ca: Feu clic per alternar

en: Delete Layout
ca: Esborra la disposició

en: Duplicate Layout
ca: Duplica la disposició

en: Add New Layout
ca: Afegeix una disposició

en: Label
ca: Etiqueta

en: Name
ca: Nom

en: Min
ca: Mín

en: Max
ca: Màx

en: Minimum Layouts
ca: Mínim de disposicions

en: Maximum Layouts
ca: Màxim de disposicions

en: Button Label
ca: Etiqueta del botó

en: Gallery
ca: Galeria

en: Add Image to Gallery
ca: Afegeix una imatge a la galeria

en: Maximum selection reached
ca: S’ha arribat al màxim d’elements seleccionats

en: Length
ca: Llargada

en: Edit
ca: Edita

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Title
ca: Títol

en: Caption
ca: Llegenda

en: Alt Text
ca: Text alternatiu

en: Description
ca: Descripció

en: Add to gallery
ca: Afegeix a la galeria

en: Bulk actions
ca: Accions massives

en: Sort by date uploaded
ca: Ordena per la data de càrrega

en: Sort by date modified
ca: Ordena per la data de modificació

en: Sort by title
ca: Ordena pel títol

en: Reverse current order
ca: Inverteix l’ordre actual

en: Close
ca: Tanca

en: Return Format
ca: Format de retorn

en: Image Array
ca: Matriu d'imatge

en: Image URL
ca: URL de la imatge

en: Image ID
ca: ID de la imatge

en: Library
ca: Mediateca

en: Limit the media library choice
ca: Limita l’elecció d’elements de la mediateca

en: All
ca: Tots

en: Uploaded to post
ca: Carregats a l’entrada

en: Minimum Selection
ca: Selecció mínima

en: Maximum Selection
ca: Selecció màxima

en: Minimum
ca: Mínim

en: Restrict which images can be uploaded
ca: Limita quines imatges es poden penjar

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Maximum
ca: Màxim

en: Allowed file types
ca: Tipus de fitxers permesos

en: Comma separated list. Leave blank for all types
ca: Llista separada amb comes. Deixeu-la en blanc per a tots els tipus

en: Insert
ca: Insereix

en: Specify where new attachments are added
ca: Especifiqueu on s’afegeixen els nous fitxers adjunts

en: Append to the end
ca: Afegeix-los al final

en: Prepend to the beginning
ca: Afegeix-los al principi

en: Preview Size
ca: Mida de la vista prèvia

en: Repeater
ca: Repetible

en: Maximum rows reached ({max} rows)
ca: S’ha superat el màxim de files ({max} files)

en: Sub Fields
ca: Sub camps

en: Minimum Rows
ca: Mínim de files

en: Maximum Rows
ca: Màxim de files

en: Collapsed
ca: Replegat

en: Select a sub field to show when row is collapsed
ca: Escull un subcamp per a mostrar quan la fila estigui replegada

en: Add row
ca: Afegeix una fila

en: Remove row
ca: Esborra la fila

en: Options Page
ca: Pàgina d’opcions

en: No options pages exist
ca: No hi ha pàgines d’opcions

en: Deactivate License
ca: Desactiva la llicència

en: Activate License
ca: Activa la llicència

en: License Information
ca: Informació de la llicència

en: To unlock updates, please enter your license key below. If you don't have a licence key, please see <a href="%s" target="_blank">details & pricing</a>.
ca: Per a desbloquejar les actualitzacions, introduïu la clau de llicència a continuació. Si no teniu cap clau de llicència, vegeu els <a href="%s">detalls i preu</a>.

en: License Key
ca: Clau de llicència

en: Update Information
ca: Informació de l'actualització

en: Current Version
ca: Versió actual

en: Latest Version
ca: Darrera versió

en: Update Available
ca: Actualització disponible

en: Yes
ca: Sí

en: Upgrade Notice
ca: Avís d’actualització

en: Update Plugin
ca: Actualitza l’extensió
