Advanced Custom Fields PRO - en to sk_SK translation catalogue (89 entries)

en: Advanced Custom Fields PRO
sk_SK: ACF PRO

en: Options
sk_SK: Nastavenia

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Options Updated
sk_SK: Nastavenia aktualizované

en: Check Again
sk_SK: Skontrolovať znova

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
sk_SK: Pre túto stránku neboli nájdené žiadne vlastné skupiny polí. <a href="%s">Vytvoriť novú vlastnú skupinu polí</a>

en: Edit field group
sk_SK: Upraviť skupinu polí

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
sk_SK: <b>Chyba</b>. Nie je možné sa spojiť so serverom

en: Updates
sk_SK: Aktualizácie

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Display
sk_SK: Zobrazenie

en: Layout
sk_SK: Rozmiestnenie

en: Block
sk_SK: Blok

en: Table
sk_SK: Tabuľka

en: Row
sk_SK: Riadok

en: (no title)
sk_SK: (bez názvu)

en: Flexible Content
sk_SK: Flexibilný obsah

en: Add Row
sk_SK: Pridať riadok

en: layouts
sk_SK: rozloženia

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
sk_SK: Toto pole vyžaduje najmenej {min} {label} {identifier}

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
sk_SK: {available} {label} {identifier} dostupné (max {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
sk_SK: {required} {label} {identifier} vyžadované (min {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
sk_SK: Flexibilný obsah vyžaduje aspoň jedno rozloženie

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
sk_SK: Pre vytvorenie rozloženia kliknite na tlačidlo "%s"

en: Drag to reorder
sk_SK: Zmeňte poradie pomocou funkcie ťahaj a pusť

en: Add layout
sk_SK: Pridať rozloženie

en: Remove layout
sk_SK: Odstrániť rozloženie

en: Delete Layout
sk_SK: Vymazať rozloženie

en: Duplicate Layout
sk_SK: Duplikovať rozloženie

en: Add New Layout
sk_SK: Pridať nové rozloženie

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Name
sk_SK: Meno

en: Minimum Layouts
sk_SK: Minimálne rozloženie

en: Maximum Layouts
sk_SK: Maximálne rozloženie

en: Button Label
sk_SK: Označenie tlačidla

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Add Image to Gallery
sk_SK: Pridať obrázok do galérie

en: Maximum selection reached
sk_SK: Maximálne dosiahnuté hodnoty

en: Length
sk_SK: Dĺžka

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Title
sk_SK: Názov

en: Add to gallery
sk_SK: Pridať do galérie

en: Bulk actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Sort by date uploaded
sk_SK: Triediť podľa dátumu nahrania

en: Sort by date modified
sk_SK: Triediť podľa poslednej úpravy

en: Sort by title
sk_SK: Triediť podľa názvu

en: Reverse current order
sk_SK: Zvrátiť aktuálnu objednávku

en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Return Format
sk_SK: Formát odpovede

en: Image Array
sk_SK: Obrázok

en: Image URL
sk_SK: URL adresa obrázka

en: Image ID
sk_SK: ID obrázka

en: Library
sk_SK: Knižnica

en: Limit the media library choice
sk_SK: Obmedziť výber knižnice médií

en: All
sk_SK: Všetky

en: Uploaded to post
sk_SK: Nahrané do príspevku

en: Minimum Selection
sk_SK: Minimálny výber

en: Maximum Selection
sk_SK: Maximálny výber

en: Minimum
sk_SK: Minimálny počet

en: Restrict which images can be uploaded
sk_SK: Určite, ktoré typy obrázkov môžu byť nahraté

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Height
sk_SK: Výška

en: File size
sk_SK: Veľkosť súboru

en: Maximum
sk_SK: Maximálny počet

en: Allowed file types
sk_SK: Povolené typy súborov

en: Comma separated list. Leave blank for all types
sk_SK: Zoznam, oddelený čiarkou. Nechajte prázdne pre všetky typy

en: Preview Size
sk_SK: Veľkosť náhľadu

en: Repeater
sk_SK: Opakovač

en: Maximum rows reached ({max} rows)
sk_SK: Maximálny počet riadkov ({max} rows)

en: Sub Fields
sk_SK: Podpolia

en: Minimum Rows
sk_SK: Minimálny počet riadkov

en: Maximum Rows
sk_SK: Maximálny počet riadkov

en: Add row
sk_SK: Pridať riadok

en: Remove row
sk_SK: Odstrániť riadok

en: Options Page
sk_SK: Stránka nastavení

en: No options pages exist
sk_SK: Neexistujú nastavenia stránok

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Activate License
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Update Information
sk_SK: Aktualizovať infromácie

en: Current Version
sk_SK: Aktuálna verzia

en: Latest Version
sk_SK: Posledná verzia

en: Update Available
sk_SK: Dostupná aktualizácia

en: No
sk_SK: Nie

en: Yes
sk_SK: Áno

en: Upgrade Notice
sk_SK: Oznam o aktualizácii

en: Update Plugin
sk_SK: Aktualizovať modul
